Zgłoś się!

Tworzysz hip-hop, pop, alternatywę? Śpiewasz, może rapujesz?
Na razie piszesz do szuflady, a może Twój zespół ma swój fan base?
Zgłoś się i wydaj swój album w Asfalt Records.
Wysyłając zgłoszenie, akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.
WHO'S NEXT?

OCBiega?

Zawsze, kiedy w Asfalt Records rozpoczynamy współpracę z nowym artystą zastanawiamy się, czy to właśnie on będzie NASTĘPNY. W 2021 nadszedł czas kiedy zadaliśmy sobie to pytanie ponownie. Jednak tym razem chcemy zrobić to inaczej. Nowy artysta pojawi się na naszym kanale co miesiąc przez najbliższy rok! Czekamy na Wasze zgłoszenia.
E01E02E03E04E05E06
RAAWSHAIBA#3 LUCK7DZEJ#5 GEEBEE & FRAME21KAROLINA ?OPUCH
E07E08E09E10E11E12
REFMAIN#8 NEUROSPLOT
news nr 1
29.12.2021

Poznajcie pierwszy zespół biorący udział w akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Neurosplot to lubelskie trio w składzie Zuza Kisiel (wokalistka), Maki (producent) i Federici (kompozytor i tekściarz). Ich pierwszy utwór w katalogu Asfalt Records, “Światła Lamp”. Utwór dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, zaś klip w reż. Łukasza Balcerzaka - już na YouTube. Sprawdź!

news nr 2
27.12.2021

RefMain walczy o Wasze głosy w propozycjach do Rap20 Radia Eska! Wielu z Was w ostatnich dniach miało z kolei możliwość poznać jego debiutancki singiel "Streszczenie" za sprawą listy Viral 50 przygotowanej przez Spotify. Na tym jego dobra passa się nie kończy - teledysk do utworu na naszym kanale zanotował już ponad 1,5 mln wyświetleń. Gratulujemy!

news nr 3
24/11/2021

RefMain z singlem “Streszczenie” najnowszym uczestnikiem projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT! “Streszczenie” to bunt moich uczuć. Opis miłości, która w którymś momencie przejadła się z przyzwyczajenia. To numer o niemożności zmiany biegu wydarzeń i wiedzy, która pomogła zrozumieć mi miejsce, w którym obecnie się znajduje - opowiada o swoim debiutanckim singlu RefMain. Singiel dostępny już jest we wszystkich serwisach streamingowych.

news nr 4
17/11/2021

Na wyróżnionych Stories Asfalt Records znajdziecie Q&A z pierwszą uczestniczką projektu Coca-Cola i Asfalt Records. Wpadajcie oczywiście na profil @karolinalopuch oraz koniecznie na YouTube Asfaltu, gdzie klip Karoliny świętuje milion wyświetleń!

©2021 The Coca-Cola Company. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności | Regulamin